صحبت های جالب بازیگر شهرزاد درباره عشق/ ما عشق را در زندگی‌ خود خاک کرده‌ایم

 • صحبت های جالب بازیگر شهرزاد درباره عشق/ ما عشق را در زندگی‌ خود خاک کرده‌ایم

  فریبا متخصص، بازیگر Actor نقش مرضیه در سریال شهرزاد با اشاره به اینکه خودش هم هرهفته دوشنبه‌ها به تماشی سریال می‌نشیند، اظهار کرد: من هم همان دوشنبه‌ها شهرزاد را می‌بینم. اما دو هفته قبل که برای اکران مردمی رفته بودیم، توانستم یک روز زودتر و در سینما Cinema با مردم قسمت جدید را ببینم که تجربه جالبی بود. به هر حال وقتی سریال را در خلوت خودت می‌بینی حس دیگری دارد، ولی وقتی در کنار مردم هستی، واکنش‌های آن‌ها را هم از نزدیک می‌بینی. برای مثال در سکانسی که شخصیت مرضیه قرار بود با اصغری از بیمارستان برگردد، مردم در سالن می‌خندیدند! وقتی همراه مردم سریال را می‌بینی، به هر حال از حس آن‌‌ها انرژی می‌گیری.
  وی در پاسخ به این سوال که چقدر نظرات مدرم در فضای مجازی را پیگری می‌کند، عنوان کرد: خیلی نه، چون کار وقت‌گیری است و من هم چندان فرصت نمی‌کنم. خودم هم خیلی فعالیت در این فضاهای مجازی ندارم و از طرفی گاهی نسبت به هنرمند‌ها با بی‌انصافی حرف‌هایی را می‌نویسند؛ همان هنرمندی که برای مردم زحمت می‌کشد. گاهی حتی درباره چیزهایی مثل لباس و آرایش اظهارنظرهایی می‌کنند که اصلا اصولی نیست؛ البته فکر می‌کنم این افراد نوجوان‌های ۱۴-۱۵ ساله‌ای هستند که سرشان خلوت است و فرصت این را دارند که در فضای مجازی درباره چنین موضوعاتی صحبت کنند! در صورتی که مردم ما عمیق‌تراز آن هستند که بخواهند چنین رفتاری نشان دهند.
  متخصص در ادامه گفت: به هر حال هر سریال و هر مجموعه‌ای که ساخته می‌شود، پیامی دارد و می‌خواهد حرفی بزند تا اینکه به نکاتی مانند مژه مصنوعی دقت کنند! این نگاه‌ها خیلی سطحی است، دغدغه‌ای که در یک مجموعه وجود دارد، این صحبت‌ها نیست.
  وی ادامه داد: در موارد مشابه می‌بینیم که مردم با سریال‌هایی که ساخته می‌شود، زندگی می‌کنند و در آن‌ها غرق می‌شوند. البته نمی‌خواهم مقایسه کنم ولی مجموعه «شهرزاد» با توجه به آدم‌های حرفه‌ای و با تجربه‌ای که در آن حضور دارند، با هدف برای مخاطب ساخته شده و بهتر این است که مخاطب هم با این دید که بخواهد حرف سریال را بفهمد آن را ببیند، اینکه چقدر می‌تواند روی زندگی‌اش تاثیرگذار باشد. این‌طور نباشد که بعد از دیدن هر قسمت در فضای مجازی با یکدیگر سر موضوعات سطحی بحث کنند و حتی دعوایشان شود، چون فکر می‌کنم باید از این موضوعات و بحث‌ها بگذریم.
  متخصص با بیان اینکه «می‌گویند کل موضوعاتی که برای فیلمسازی می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم، در حدود ۷۰ عنوان است، تاکید کرد: فکر می‌کنم شهرزاد همه‌چیز دارد! به شکل فشرده و مفید موضوعاتی مثل عشق، سیاست، روابط خانوادگی، ‌مرگ و... را دارد. این‌طور نیست که تنها یک قصه عاشقانه یا سیاسی را روایت کند، مجموعه‌ای از موضوعات و بحث‌های مختلف را در خودش دارد.
  وی در ادامه اظهار کرد: به عنوان مثال، شخصیتی مانند هاشم را در سریال می‌بینیم که بیرون از خانه با روحیه‌ای متفاوت ظاهر می‌شود، اما در خانه رفتار دیگری دارد؛ در این صورت می‌توانیم بُعدهای مختلف شخصیتی از افراد را ببینیم و همین نکات می‌تواند جذابیت‌هایی را برای مخاطب به وجود آورد.
  بازیگر نقش مرضیه همچنین با اشاره به اینکه عشق در زندگی‌ها کمرنگ شده است، عنوان کرد: شاید بتوانم بگویم سالیان سال است که ما عشق را در زندگی‌های خودمان خاک کرده‌ایم، تا جایی که اگر به کسی که دوستش داریم ابراز علاقه کنیم، عجیب به نظر می‌رسد. حتی اگر زن و شوهری را ببینیم که با یکدیگر عاشقانه صحبت می‌کنند در نظر ما تظاهر به نظر می‌رسد، به این دلیل که از عشق و مسائل عاطفی و برخی خصلت‌های عاطفی دور افتاده‌ایم. ما برخی از عواطف بشری را فراموش کرده‌ایم و حالا خوب است که با این فیلم‌ها فضا زیر و رو می‌شود و یادمان می‌آورد که در دل هر آدمی کورسویی از عشق را می‌توان دید. فکر می‌کنم آقای فتحی در این زمینه رسالتی را در حد تمام و کمال انجام داده است.
  متخصص که تجربه همکاری با حسن فتحی را در چند کار دیگر نیز داشته، درباره کار کردن با این کارگردان سینمای ایران بیان کرد: از نظر اینکه ایشان خیلی دقیق و نکته‌سنج هستند، شاید کار کردن سخت به نظر برسد، اما در کار کردن باید حواست باشد. آقای فتحی انسان خیلی شریفی است و این نکته خیلی مهمی است، چون اول باید آدم خیلی خوبی باشی، بعد کارگردان خوبی شوی. شاید این‌طور به نظر بیاید که ایشان کارگردان سخت‌گیری هستند اما این سختی را به جان می‌خری. البته آدم‌ها بعد از اینکه چند سال با یکدیگر کار می‌کنند، با هم هماهنگ می‌شوند و دیگر این سختگیری به چشم نمی‌آید.
  این بازیگر در ادامه با اشاره به عشق و عاشقی‌های مرضیه و هاشم در سریال تاکید کرد: زنان قدیمی جنس متفاوتی از عشق را تجربه می‌کردند. برای آن‌ها مردشان خدای روی زمین است و حرف اول خانه را هم او می‌زند! عشق آن‌ها زمینی و خالص است و فکر می‌کنم عشقی که مرضیه به هاشم‌آقا دارد، عشقی نیست که آرام آرام پدید آمده باشد و از قبل همدیگر را می‌شناختند، اما می‌توان گفت همسر مرضیه هر فرد دیگری هم بود همین‌طوز پروانه‌وار دور او می‌چرخید. زن می‌خواهد بنای خانواده را حفظ کند و نمی‌خواهد خللی در روابط خانوادگی آن‌ها ایجاد شود.
  وی ادامه داد: همه مادرهایی که نقش آن‌ها را بازی کردم، این پایه را دارند، اما وقتی آن‌ها را در کنار هم می‌گذارید جنس متفاوتی دارند. در واقع می‌توانم بگویم شبیه به مرضیه را تا به حال بازی نکرده‌ام.
  متخصص که علاوه بر بازیگری جلوی دوربین، در رادیو هم فعالیت‌‌های زیادی دارد، درباره اولویت‌ شخصی خودش گفت: من کارمند رادیو هستم و به همین دلیل بیشتر هم شنیده می‌شوم، مگر زمانی‌که سر فیلم و سریالی باشم که حضوم در رادیو کمرنگ‌تر می‌شود. با این حال علاقه قلبی من به تئاتر است، به دلیل نفس گرم مخاطب و زایشی که هر روز روی صحنه تئاتر اتفاق می‌افتد. با اینکه هر روز گریم، لباس و دیالوگ یکسانی داری، اما قطعا هر روز اجرای یکسانی نخواهی داشت و چون زنده است، حس غریبی هم دارد و باید آن را زنده نگه داری تا ارتباط مخاطب هم از بین نرود. در حالی‌که در رادیو، سینما و تلویزیون اثر تولیدی است و دغدغه لحظه به لحظه خوب بودن دیگر در بازیگر نیست. البته منظورم این نیست که در این کارها بازی بد می‌شود، ولی به هر حال تئاتر هیجانی دارد که بقیه ندارند. من به عنوان یک بازیگر ترجیح می‌دهم همه این هنرها را تجربه کنم و نمی‌توانم خودم را صرفا تئاتری یا رادیویی بدانم!برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


رکنا| امیر آقایی در یک سریال جنایی +عکس

دوشنبه 30 مرداد 1396 03:20 ب.ظ

امیر آقایی در یک سریال جنایی +عکس

 • امیر آقایی در یک سریال جنایی +عکس

  این سریال به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی پوریا آذربایجانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مهر ماه روانه آنتن می‌شود و این روزها در ندامتگاه قزل حصار در حال تصویربرداری است.

  «نوار زرد» توسط کریم لک‌زاده در ۲۰ قسمت نوشته شده و امیر آقایی در این مجموعه در نقش یک سرگرد پلیس به ایفای نقش می‌پردازد. همچنین سیروس گرجستانی، کمند امیرسلیمانی، داریوش اسدزاده، بهاره کیان افشار، امیر غفارمنش، نادر مشایخی، قاسم زارع، محسن بهرامی و ... از بازیگران اصلی این سریال هستند.

  سایر عوامل سریال «نوار زرد» عبارتند از:مدیر تصویربرداری: هادی شلالوند، صدابردار: علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، طراح گریم: کامران خلج، مدیر تولید: فرشید رئوفی، عکاس: حسن هندی.

  در خلاصه داستان «نوار زرد» آمده است: «سرگرد امیدی از افسران زبده فتا به همراه سروان محسن، با کلاهبرداری های اینترنتی متعددی روبرو می شود که در این میان با ورود به پرونده ای اتفاقات جدیدی رقم می‌خورد ...»

  پوریا آذربایجانی کارگردان این مجموعه تلویزیونی پیش از این با ساخت آثار سینمایی چون تجریش ناتمام، اروند و ... شناخته شده بود و سریال «نوار زرد» اولین فعالیت او در عرصه سریال‌سازی به حساب می‌آید.


تولید بافت زنده با چاپ سه‌بعدی برای ترمیم اعضای آسیب‌دیده بدن انسان

 • تولید بافت زنده با چاپ سه‌بعدی برای ترمیم اعضای آسیب‌دیده بدن انسان

  به گزارش ایسنا، موفقیت تیم دانشگاه آکسفورد می‌تواند پزشکی احیا را دستخوش انقلاب کند و تولید بافت‌های پیچیده و غضروف را ممکن سازد. بافت‌های زنده‌ای که توسط محققان چاپ شدند، می‌توانند نواحی بیمار یا آسیب‌دیده بدن را پشتیبانی و ترمیم کنند.

  دانشمندان نشان دادند چگونه می‌توان طیفی از سلول‌های انسانی و حیوانی را چاپ و سازه‌های بافتی تولید کرد. آنها مطالعه خود را با استفاده از سلول‌های human embryonic kidney(HEK) و سلول‌های بنیادی ovine mesenchymal (oMSCs) انجام دادند.

  در حالی که در سال‌های اخیر علاقه تیم‌های علمی به چاپ سه‌بعدی بافت زنده افزایش یافته، اجرای این کار دشوار بوده زیرا فناوری‌های آن هنوز ارائه نشده بودند. در این بین، در وضعیت سه‌بعدی، کنترل سلول‌ها دشوار است زیرا آن‌ها اغلب در داخل سازه چاپ‌شده حرکت می‌کنند و داربست چاپی نرم، برای پشتیبانی از این سلول‌ها ممکن است فرو بریزد.

  محققان راهکاری را برای تولید بافت‌ها با استفاده از سلول‌های خودکفا ارائه داده‌اند که از این داربست‌ها پشتیبانی می‌کنند تا شکل‌شان را حفظ کنند. با استفاده از مطالعه جدید، آن‌ها می‌توانند بافت‌های مصنوعی با تقریبا همان پیچیدگی سلول‌های دارای سلول‌های بنیادی تولید کنند.

  در حال حاضر، نمونه‌های محدودی از بافت‌های چاپی وجود دارد که معماری سلولی پیچیده‌ بافت‌های طبیعی بدن را داشته باشند.

  ۵۴۵۴


دانلود تحقیق پیامدهای اعمال قیمتهای حسابداری برای محصولات صنعتی

 • دانلود تحقیق پیامدهای اعمال قیمتهای حسابداری برای محصولات صنعتی
  دانلود تحقیق پیامدهای اعمال قیمتهای حسابداری برای محصولات صنعتیدسته: حسابداری
  بازدید: 1 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 33 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 29

  پیامدهای اعمال قیمتهای حسابداری برای محصولات صنعتی قیمتگذاری محصولات صنعتی به روش حسابداری و جلوگیری از عملکرد قیمتهای اقتصادی بر تحولات تولیدی و اصتقادی کشور، اثرات منفی و ویرانگر مهم و بنیادی خواهد داشت در این قسمت، برخی اثرات و پیامدهای مهم و مخرب قیمتگذاری بیان خواهد شد

  قیمت فایل فقط 5,000 تومان

  خرید

  پیامدهای اعمال قیمتهای حسابداری برای محصولات صنعتی

  قیمتگذاری محصولات صنعتی به روش حسابداری و جلوگیری از عملکرد قیمتهای اقتصادی بر تحولات تولیدی و اصتقادی کشور، اثرات منفی و ویرانگر مهم و بنیادی خواهد داشت. در این قسمت، برخی اثرات و پیامدهای مهم و مخرب قیمتگذاری بیان خواهد شد.

  جلوگیری از علامت دهی قیمتهای اقتصادی

  چون در تعیین قیمتهای حسابداری، وضعیت تقاضا نسبت به عرضه مورد توجه قرار نمی‌گیرد، قیمتهای تعیین شده علامتی را در زمینه میزان کسری یا فزونی تقاضا نسبت به عرضه در بر ندارد. در چنین شرایطی، قیمتهای اعلام شده نمی‌تواند سرمایه گذاران و منابع اقتضادی را به طرف تولید کالاهای مورد نیاز هدایت نماید. در چنین حالتی، فعالیتهای تولیدی مورد نیاز کشور باید توسط یک دستگاه اداری تعیین و اعلام شود و با اعظای امتیازاتی نظیر ارز دولتی یا پرداخت سوبسید مستقیم، سرمایه گذاران و امکانات اقتصادی را به سمت تولید کالاهای مورد نیاز که با روشهای اداری تعیین شده است، برانگیخت و حرکت داد. با توجه به ناتوانی و عدم کارایی نظامهای اداری، و با توجه به کمبود منابع دولتی برای استمرار پرداخت سوبسید یا ارزیهای ارزانقیمت، و با توجه به مسائل و مشکلاتی که به لحاظ تفاوت قیمتهای واقعی بازار و قسمتهای محاسباتی از نظر توسعه فساد برای نظام اداری کشور ایجاد می‌شود، و بالاخره با توجه به اینکه اعطای امتیازات دولتی، زمینه کشب سودهای بادآورده را برای کسانی که آن امتیازات را می‌گیرند فراهم می‌کند، و این سودهای بادآورده به کسانی می‌رسد که یا رابطه و نفوذ دارند یا بخشی از آن سود را به عوامل اداری موثر در تصمیمگیری می‌دهند و زمینه فساد در دستگاه اداری را فراهم می‌نمایند، جایگزینی علامت دهی قیمتها با یک ماشین اداری نتیجه بخش نبوده و فاقد کارایی است. البته دستگاه اداری می‌تواند به عنوان مکمل یا تقویت کننده علایم قیمتهای اقتصادی مقید و موثر باشد، ولی نمی‌تواند به طور موفقیت آمیزی جایگزین آن شود. در هیچ یک از کشورهای موفق نیز علامت دهی قیمتهای اقتصادی با قیمتهای حسابداری و نظام اداری متصل به آن جایگزین نشده است. در واقع، در هر کشوری که قیمتگذاری حسابداری با نظام دولتی توزیع امتیازات و امکانات در کار بوده است، آن کشور را عقب افتاده و فلج نموده است. اوج کاربرد نظام قیمتهای حسابداری و ماشین اداری مربوط به آن در کشورهای کمونیستی متجلی بود که نتایج آن از عوامل اصلی و تعیین کننده ای بود که موجب متلاشی شدن کامل نظام اقتصادی، اجتماعی و سیاسی آنها شد.

  جلوگیری از تشویق و تنبیه توسط قیمتهای اقتصادی

  قیمتهای حسابداری مانع تشویق و تنبیه تولیدکنندگان بر اساس کارایی آنها و اهمیت محصولات آنها از نظر رفع نیازهای جامعه میشود. در قیمتهای اقتصادی، آنهایی که کارآترند و با بهره وری بیشتر محصولی را تولید می‌کنند که بیشتر مورد نیاز جامعه است، تشویق می‌شوند. بر عکس، آنها که کارا نیستند یا امکانات جامعه را در تولید محصولاتی به کار گرفته اند که مورد نیاز جامعه نیست، تنبیه می‌شوند. قیمتهای حسابداری این ساز و کار مهم تشویق و تنبیه را حذف یا بسیار کم رنگ می‌کند. در قسمتهای حسابداری، صنایعی که کارایی نداشته باشند و محصولات خود را با ضایعات و نیروی کار فراوانی تولید کنند، چون هزینه هایشان بالاست، قیمت تعیین شده برای محصولات آنها نیز بالا خواهد بود و شاید به خاطر عدم کارایی، سود یا جایزه بیشتری هم بگیرند. بر عکس، صنایعی که کاراتر هستند چون هزینه‌های تولیدشان نیز کمتر است سود کمتری خواهند برد و به نوعی به خاطر کارایی تنبیه می‌شوند. اگر در جامعه کارآمدها تنبیه شوند و غیر کارآمدها تشویق، بهبود کارایی و بهره وری میسر نخواهد بود. در همه کشورهای موفق، زمینه سیاستهای اقتصادی و قیمتگذاری به گونه ای است که کارآمدها تشویق و غیرکارآمدها خود به خود تنبیه می‌شوند.

  فقر تولیدکنندگان و عدم بهره برداری از امکانات تولیدی

  چنانکه در قسمت قبل ملاحظه شد، در قیمتهای حسابداری هزینه‌های فرصت سرمایه هایی که در تولید به کار گرفته شده اند در نظر گرفته ن شده و نرخ سود سرمایه‌های ثابت بسیار پایین و ناپیز در نظر گرفته می‌شود. در واقع، قیمتهای حسابداری، سود تولیدکنندگان صنعتی را نسبت به سرمایه ای که به کار گرفته اند بسیار ناچیز تعیین می‌کند. قیمتهای حسابداری با نفوذ به قلب فرایند توسعه صنعتی که سودآوری قنعت است، توسعه صنعتی را مختل می‌کند و تولیدکنندگان را در فقر فرو می‌برد. شکل، چرخه‌های رشد و فروپاشی بخش صنعت را با نقطه نفوذ قیمتهای حسابداری نشان می‌دهد. قیمتهای حسابداری با نفوذ به نقطه سودآوری و سنعت و کاهش سود فعالیتهای تولید صنعتی، تولیدکنندگان صنعتی را در فقر فرو می‌غلتاند. در نتیجه کمی‌سود و فقر تولیدکنندگان، چرخه‌های رشد صنعت به چرخه‌های فروپاشی آن تبدیل می‌شوند. در شکل با کاهش سود تمام منابع سرمایه گذاری کاهش یافته و کمبود سرمایه گذاری موجب عدم توسعه یا حتی جایگزینی سرمایه‌های ثابت صنعت و عدم توسعه نرم افزارهای صنعتی شده، سود صنعت را بیشتر کاهش می‌دهد. همچنین کاهش سود و فقر صنعت، موجب کاهش حقوق و دستمزد و در آمد کارکنان صنعت می‌شود. وقتی صنعت نتواند به کارکنان موثر و کارامد خود متناسب با هزینه فرضت آن کارکنان پرداخت کند، کارکنان با کیفیت، صنعت را ترک می‌کنند و کیفیت نیروی انسانی صنعت تنزل می‌یابد. با تنزل کیفیت نیروی انسانی، بهره برداری از امکانات موجود کاهش یافته و سود صنعت بیشتر کاهش می‌یابد. صنعت کشور یا صنایعی از کشور که تحت پوشش قیمتهای حسابداری قرار می‌گیرند، رو به از هم گسیختگی و نابودی خواهند رفت.

  تاثیر قسمتهای حسابداری بر برخی از صنایع تجربه شده است. وقتی در اکثر سالهای دهه 1360 صنعت فولاد عدم توان او در جذب و نگهداری نیروهای کارآمد، و عدم توان او در بازسازی و نوسازی خود، واحدهای تولید فولاد را به نابودی می‌کشاند. شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، شرکتهای معدن زغال سنگ، و صنعت خودروسازی ایران، نزدیک به یک دهه قیمتهای حسابداری و فقر و فرسایش و از هم گسیختگی ناشی از آن را تجربه کرده اند.

  وقتی قیمت حسابداری در یک صنعت اعمال می‌شود، مدیران آن صنعت را مورد سرزنش قرار می‌دهند که کارایی و بهره وری صنعت پایین است و باید ارتقا یابد، در صورتی که مدیران مقصر نیستند. وقتی یک صنعت در نتیجه اعمال قیمتهای حسابداری ناتوان می‌شود، طبعا به لحاظ از دست دادن نیروهای کارآمد خود، انکان تحرک و بهبود بهره وری را نیز از دست می‌دهد. مدیران نمی‌توانند معجزه کنند.

  جلوگیری از حرکت ثروت جامعه به بخش صنعت و توسعه آن بخش

  توسعه و رشد هر بخش اقتصادی، مستلزم حرکت ثروت و امکانات جامعه به طرف آن بخش است. وقتی قسمتهای حسابداری نرخ سود یک صنعت را کاهش می‌دهد به چند طریق مانع حرکت ثروت جامعه به سمت آن بخش می‌شود. اولا کاهش سود در آن صنعت، مانع جذب امکانات و ثروتهای جامعه از طریق سود و مازاد اقتصادی ایجاد شده در آن سنعت برای سرمایه گذاری و رشد می‌شود. ثانیا به تبع ممانعت از شکل گیری سود مناسب برای صنعت، طرق دیگر انتقال ثروت و امکانات جامعه به طرف رشد و توسعه آن صنعت نیز مسدود می‌شود. وقتی صنعتی سودی متناسب با سرمایه‌های قبلی ایجاد نکند، امکان فروش سهام و جذب سرمایه گذاران جدید، اخذ وام، یا جذب پس اندازها از طریق فروش اوراق قرضه نیز محدود یا منتفی خواهد شد. با محدود یا منتفی شدن طرق جذب امکانات و ثروتهای جامعه به سوی رشد صنعت، صنعت کشور رشد نخواهد کرد. در هیچ یک از کشورهایی که از نظر توسعه اقتصادی موفق بوده اند، قیمتهای حسابداری بر محصولات صنعتی اعمال نشده است تا از انباشت سرمایه‌ها و امکانات کشور در بخش صنعت جلوگیری کند.

  قیمت فایل فقط 5,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : پیامدهای قیمتهای حسابداری , محصولات صنعتی , جلوگیری از علامت دهی قیمتهای اقتصادی , جلوگیری از تشویق و تنبیه توسط قیمتهای اقتصادی , فقر تولیدکنندگان و عدم بهره برداری از امکانات تولیدی


عطر ادکلن استی لودر وود میستیک-Estee Lauder Wood Mystique

 • عطر ادکلن استی لودر وود میستیک-Estee Lauder Wood Mystique

  عطر ادکلن استی لودر وود میستیک -Estee Lauder Wood Mystique عطری است گرم و تلخ. این عطر در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلناستی لودر وود میستیک-Estee Lauder Wood Mystique عطری است زنانه و مردانه و جذاب.

  عطر ادکلن استی لودر وود مای استیکو-Estee Lauder Wood Mystique

  عطر ادکلن استی لودر وود میستیک-Estee Lauder Wood Mystique

  عطر ادکلن استی لودر وود میستیک-Estee Lauder Wood Mystique، عطری است شرقی، گرم و خوشبو که شروعی قدرت مند از رایحه شیرین و گرم گل رز دارد و حضور عود در کنارش تلخی متعادلی ایجاد کرده و رز را مردانه تر و جدی تر می کند. با گذر زمان رز همچنان به مشام می رسد در حالی که عود ملایم شده و جای خود را به چرم و تمشک می دهد. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای شیرین و گرم از گل رز و تلخی ملایمی از چرم می باشد که حضور تمشک در کنارشان حس میوه ای جذابی به ترکیب عطر اضافه می کند.

  • رایحه اولیه : فلفل صورتی – گل صد تومانی
   رایحه میانی : عنبیه – گل یاس – گل رز – یالانگ یالانگ – میموس
    رایحه پایه : نعناع هندی – سدر – بنزوین – عود – چرم – رازبری

  عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

  لینکهای مرتبط:

   عطر استی لودر وود میستیک

  ادکلن استی لودر وود میستیک

  استی لودر وود میستیک

  ادکلن استی لودر وود میستیکیو

  Estee Lauder Wood Mystique


  نوشته شده توسط عطر 96/5/23:: 10:46 صبح     |     () نظر


سروش صحت با اجرای «کتاب‌باز» به تلویزیون می‌آید

 • سروش صحت با اجرای «کتاب‌باز» به تلویزیون می‌آید

  فرهنگ > تلویزیون - ایسنا نوشت: فصل جدید برنامه «کتاب‌باز» با محوریت معرفی کتاب‌هایی که حال خوب به ما می‌دهند با اجرای سروش صحت به زودی از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رود.

  محمدرضا رضاییان تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «کتاب‌باز» جزئیاتی را درباره‌ این برنامه ارائه داد که در سری جدید با تغییراتی در محتوا و دکور همراه است.

  این تهیه‌کننده درباره تغییر محتوای سری جدید برنامه «کتاب‌باز» نسبت به سری گذشته، توضیح داد: «ما در فصل قبل با توجه به فاصله زیادی که مردم از کتاب‌خوانی دارند، محتوای اصلی برنامه را حال خوب کتاب مطرح کردیم که امیرحسین صدیق در پاتوق کتاب راجع به حال کتاب با دوستان و مهمانان برنامه گفت‌وگو می‌کرد و مهمانان آن شامل اهالی کتاب، نویسندگان و هنرمندان بودند.»

  رضاییان درباره محور فصل جدید برنامه «کتاب‌باز» که به معرفی کتاب‌هایی که حال خوب به مخاطب می‌دهند خواهد پرداخت، عنوان کرد: «در سری جدید می‌خواهیم کمی به جهانی که کتاب‌بازها دارند و همچنین معاشرتی که آدم‌های کتاب‌باز می‌توانند با یکدیگر داشته باشند، بپردازیم.»

  این تهیه‌کننده درباره معرفی کتاب‌ها و اینکه چگونه گزینش و معرفی خواهند شد، بیان کرد: «ما فصل گذشته هم معرفی کتاب داشتیم اما نه معرفی کتابی که مرسوم باشد؛ در عین حال از هر امکانی برای معرفی کتاب استفاده می‌کردیم. تلویزیون هم محدودیت خاصی برای ما نگذاشته بود، مدیران دست ما را باز گذاشته بودند که روی کتاب‌ها آنطور که می‌خواهیم مانور بدهیم و فضایمان خوب بود؛ بنابراین هر جا به فراخور حال خوبی که به واسطه یک کتابی ایجاد می‌شد راجع به آن حرف زده می‌شد. اما در این فصل، کمی مستقل‌تر راجع به خود کتاب‌ها و نویسندگان گفت‌وگو خواهیم کرد.»

  رضاییان درباره تغییر مجری برنامه «کتاب‌باز» از امیرحسین صدیق به سروش صحت گفت: «با توجه به تنوع سلیقه‌ای که در فضای کتاب وجود دارد، این تغییر رخ داد. در سری قبل محتوای اصلی برنامه، حال خوب کتاب بود و فضا متفاوت بود. البته امیرحسین صدیق در سری جدید هم جزو گزینه‌های ما به عنوان مجری بود اما در نهایت با تغییر محتوای برنامه، در اتاق فکر تصمیم گرفته شد در فصل جدید به سروش صحت برسیم.»

  57243


با آنکه اولین چیزی که در زیبایی جنین تاثیر دارد ژنتیک است، اما وجود دارند برخی از مواد غذایی که در کودک تاثیر داشته و به زیبا شدن جنین دختر و پسر کمک می کند. 

شیر زعفرانی

بسیاری از مادران باردار در طول بارداری از شیر زعفران استفاده می کنند که بهتر است مقدار زعفران آن زیاد نباشد، چون در مقادیر بالا باعث افزایش خطر سقط می شود.

شیره نارگیل

اگر دیابت بارداری ندارید و مستعد به ابتلا به آن هم نیستید، می توانید در برنامه غذایی خود از شیره نارگیل استفاده کنید.

مصرف روزانه شیر

مادر باردار باید روزانه 2 تا 3 لیوان شیر مصرف کند، به ویژه در سه ماهه اول بارداری نوشیدن شیر را فراموش نکنید که برای رشد جنین لازم و ضروری است.

تخم مرغ

تخم مرغ نیز دارای پروتئین بالاست و بهتر است به صورت مرتب به ویژه در سه ماهه دوم بارداری مصرف کنید.

 بادام و گردو

بهتر است بادام و گردوی خشک شده و یا تازه را در برنامه غذایی خود بگنجانید.

 روغن زیتون

بهتر است در دوران بارداری روغن مصرفی خود را با زیتون و دانه هسته انگور جایگزین کنید.

 پرتقال

این میوه سرشار از ویتامین c است و برای تقویت و کلاژن سازی پوست جنین لازم است، پس در برنامه غذایی خود از این میوه استفاده کنید.

 آناناس

این میوه سرشار از آهن و ویتامین C است و توصیه می شود آناناس تازه یا آب آناناس را هفته ای یک بار مصرف کنید. خوردن آب آناناس به همراه یک قاشق عسل برای زیبایی و شادابی پوست مادر و جنین مفید است.

 رب انار

مصرف رب انار در دوران بارداری علاوه براین که از ویار خوردن خاک، مهر، زغال و برفک یخچال نجاتتان می‎دهد، تاثیر زیادی در زیبایی نوزاد دارد.

 خوردن گلابی توسط پدر

خوردن گلابی توسط پدر سبب زیبایی فرزند می شود . در کتاب کافی از امام صادق (ع) نقل شده است، ایشان در حالی که به کودکی زیبا می نگریست فرمود : باید پدر این پسر بچه ، گلابی خورده باشد. خوردن گلابی مایه قوت قلب ، پاکی معده ، صفای دل ، دلیری و زیبایی بچه می شود .

 سویا

سویا حاوی مواد معدنی غنی و ویتامین‌های D ، B2وA است و مصرف آن برای زنان باردار و جنین بسیار مفید است.

 سیب ، انجیر، شنبلیله

سیب نیز درزیبایی کودک بسیار تأثیرگذار است. از طرفی مصرف انجیر و شنبلیله از ریزش مو جلوگیری می کند و سبب افزایش مو می شود.اگر می‎خواهید نوزادی با چشمان زیبا داشته باشید، توصیه می‎شود مصرف رازیانه و بادیان را فراموش نکنید.مصرف به خطر سقط جنین را کاهش می دهد، نوزاد را زیبا و از ویار دوران بارداری جلوگیری می کند. کسانی که غذای تند می‎خورند مبتلا به لک‌های صورت می‎شوند، چنان چه حامله باشند نوزادشان ممکن است لکه‌هایی در بدنش داشته باشد. اگر مادر در دوران بارداری ادویه‌ تند مانند خردل یا دارچین و نعناع زیاد مصرف کند نوزاد مبتلا به اگزما می شود. اگر می‌خواهید فرزندتان رنگ و روی خوبی داشته باشد در هنگام بارداری سراغ دوستان کبد بروید. دوستان کبد عبارتند از: روغن زیتون، انار،روغن ماهی،کاسنی، کنگر، هویج، زرشک و نعناع. خوردن توت فرنگی و هلو نیز در زیبایی نوزاد و شادابی پوست زن باردار تاثیر دارد.

منبع: آریسته


انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجو در محیط با visual studio 2008

انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجو در محیط با visual
دسته بندی برنامه نویسی
فرمت فایل rar
حجم فایل 408 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 20

فروشنده فایل

کد کاربری 14377
تمام فایل ها

باتوجه به نیاز روز افزون اینترنت واستفاده از آن وبا توجه به اینکه سیستم های بزرگ وپیچده پایگاه داده ها روز به روز مورد استفاده بیشتری قرار میگیرند سیتم های آموزشی دانشگاه ها مسلماٌ از این امرمستثنی نیستند.
حجم داده های موجود در این گونه سیستم ها به گونه ای است که این سیستم ها خود به صورت ناخودآگاه به سمت استفاده از شبکه برای ارتباط با کاربران خود سوق داده می شوند.در طراحی اینگونه وب سایت ها تمامی مراحل اداری وآموزشی که به صورت دستی وکاغذ بازی انجام میشود درقالب سرویس ها وخدمات ارائه شده در وب سایت تعبیه ومورد استفاده کاربران سایت قرار می گیرد.
در بخش پایگاه داده های سایت تمامی اطلاعات لازم ومشخصات مربوط به کاربران (دانشجویان) وهمچنین اطلاعات مربوط به گروه های درسی،مقاطع تحصیلی ،جدول نمرات،برنامه انتخاب واحد هرترم ذخیره وثبت می شوند.
این برنامه با visual studio 2008 نوشته شده که موارد زیر را میتوان به عنوان خدمات ارائه شده در وب سایت نام برد:
انتخاب واحد حذف واضافه جدول دروس مشاهده کارنامه جاری وتفصیلی مشخصات فردی استاد ودانشجو ورودنمرات برنامه ریزی ترم جاری .

انتخاب واحد حذف و اضافه وب سایت ویژوال استودیو
آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic