بک لینک گرفتن از سایت یوتیوب youtube

پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 05:01 ب.ظ

بک لینک گرفتن از سایت یوتیوب youtube

 • بک لینک گرفتن از سایت یوتیوب youtube

  بک لینک از دیدگاه سئو در جهت پیشرفت سایت بسیار موثر است اما کسب بک لینک از سایتهایی با اتوریتی بالا و رتبه آلکسا تک رقمی یا دو رقمی ارزش فوق العاده ای خواهد داشت. یوتیوب یک نمونه از چنین سایتهایی است که ضمن اتوریتی بسیار بالا یکی از پربازدیدترین سایتهای جهان محسوب می گردد. بک لینک گرفتن از یوتیوب که یکی از سایتهای زیر مجموعه گوگل محسوب می گردد می تواند نقش مهمی در ارتقای سایت شما بازی کند.

   بک لینک گرفتن از یوتیوب نیز می تواند به چند روش صورت انجام گیرد. پس از عضویت در سایت یوتیوب، ابتدا یک ویدئوی با کیفیت در ارتباط با موضوع کاری خود فراهم کنید و یک متن شامل حداقل 250 کلمه که در آن کلمات کلیدی شما قرار گرفته باشد تهیه کنید. با آپلود آن در گوگل و قرار دادن آدرس سایت خود در انتهای متن می توانید صاحب بک لینک از یوتیوب شوید.

  در روش دوم شما می توانید با جستجوی کلمه کلیدی خود به زبان فارسی یا انگلیسی، و یافتن ویدئوی مرتبط با زمینه کاری خود، اقدام به ارسال کامنت نمایید. دقت نمایید که در هنگام ارسال کامنت با قرار دادن آدرس سایت خود به صورت کامل می توانید از یوتیوب صاحب بک لینک شوید.

  در روشی دیگر شما ابتدا باید با معرفی شماره موبایل خود در حساب کاربری یوتیوب، آن را ویرفای نمایید. سپس می توانید با ایجاد کانال در یوتیوب و با معرفی آدرس اینترنتی سایت خود در قسمت مربوط به آن، صاحب بک لینک شوید. دقت نمایید که در این روش شما ابتدا باید سایت خود را در اکانت وبمستر تولز گوگل ثبت کرده باشید.

  https://fa2.ir/353/%d8%a8%da%a9-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%da%af%d8%b1%d9%81%d8%aa%d9%86-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%db%8c%d9%88%d8%aa%db%8c%d9%88%d8%a8-youtube/


جزئیات نحوه خرید حمایتی کتاب از ناشران خصوصی در نمایشگاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • جزئیات نحوه خرید حمایتی کتاب از ناشران خصوصی در نمایشگاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  به گزارش ستاد خبری و رسانه‌ای سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مجید سامی معاون کارگروه انتخاب و خرید کتاب سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: در این دوره نمایشگاه براساس اطلاعاتی که از موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی در اختیار این کارگروه قرار گرفته از بیش از یک هزار و ۵۰۰ ناشر خصوصی خرید حمایتی کتاب صورت خواهد گرفت.

   سامی اظهار کرد: سومین دوره‌ای است که کار گروه انتخاب و خرید کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد و در این دوره هم براساس روال سال های گذشته از ناشران خصوصی حمایت به عمل آمده است.

  وی ادامه داد: در این دوره نمایشگاه با استفاده از ده کارشناس کار خود را آغاز کردیم و با توجه به بضاعت محدود موجود در طول  چهار روز برگزاری نمایشگاه، کارشناسان این کارگروه توانستند به ششصد غرفه از ناشران حاضر در نمایشگاه مراجعه و کار جمع آوری اطلاعات کتاب‌های موردنظر برای خریداری را انجام دهند.

  سامی درباره روند کار خریداری کتاب از ناشران به وسیله این کار گروه توضیح داد: در ابتدا فایل اطلاعات ناشران از طریق موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در اختیار این کارگروه  قرار گرفت و پس از پردازش‌های موردنیاز درخصوص مبالغ پرداختی ناشران برای غرفه‌ها و درصد بندی میزان خرید، ناشران براساس بخش‌های مختلف عمومی، کودک و نوجوان و... دسته‌بندی شده و اطلاعات هر بخش بر اساس کاربرگ‌های تنظیم شده در اختیار هر کارشناس قرار گرفته است.

  معاون کارگروه انتخاب و خرید کتاب افزود: هرکارشناس براساس مبلغ تعیین شده در کاربرگ به ناشران مراجعه و تا سقف مبلغ تعیین شده از عناوین کتاب‌های ناشر موردنظر را انتخاب می‌کند.

  وی گفت: اطلاعات برای ثبت در نرم افزار هیات انتخاب و خرید کتاب جمع‌آوری می‌شود. پس از ثبت تعداد عناوین مشخص شده در نرم افزار نسبت به صدور حواله خرید برای ناشران اقدام خواهد شد.

  معاون کارگروه انتخاب و خرید کتاب سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: این کارگروه تمام توان خود را به کار خواهد گرفت تا اطلاعات حواله خرید حداکثر تا ده روز پس از پایان نمایشگاه تارنمای معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بارگذاری شود.

  سامی افزود: ناشران می‌توانند ضمن مراجعه به این تارنما و ثبت شماره حواله اعلام شده نسبت به تحویل کتاب به انبار موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران اقدام کنند.

  سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.


باند ۲۹ راست مهرآباد به زودی افتتاح می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • باند ۲۹ راست مهرآباد به زودی افتتاح می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  رحمت الله مهابادی در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با معاونت علمی ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره باند ۲۹ راست فرودگاه مهرآباد گفت: احداث این باند به پایان رسیده و از آنجایی که استانداردهای هوانوردی سیویل بسیار حساس است، سازمان هواپیمایی کشوری در حال بررسی این استانداردهاست و به زودی با حضور مقامات به بهره برداری می رسد.

  وی همچنین درباره پروژه هایی که امروز به بهره برداری رسید، تصریح کرد: در این جلسه از ۲۲ پروژه که مبتنی بر آی تی و مخابرات هوانوردی است، بهره برداری کردیم که یک گام به سمت هوشمند شدن فرودگاه هاست.

  وی هدف از امضای این تفاهم نامه را عملی کردن منویات مقام معظم رهبری برای حمایت از تولید داخل دانست و گفت: حرکت های ما پیش از این در زمینه حمایت از تولید کالای ایرانی در زمینه صنایع فرودگاهی، نظام مند نبود و به همین دلیل علاوه بر آنکه چند کار موفق داشتیم، تعدادی از اقدامات ما ناموفق هم بوده و در دوره ای حتی برگشت به عقب هم داشتیم.

  مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تأکید کرد: کاری که امروز با امضای این تفاهم نامه انجام شد، ساختار دادن به فعالیت های علمی در زمینه صنایع هوانوردی است که در حوزه هوانوردی سیویل با توجه به اینکه ایمنی هوانوردی باید تحت استانداردهای بین المللی باشد، از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

  مه آبادی یادآور شد: در صنایع هوانوردی سیویل با یک کالا یا یک خدمت روبه رو نیستیم بلکه بیشتر از جنس ایده، پیشنهاد و ادعاست. این هم فرصت است و هم تهدید. ممکن است ایده ها به هدف برسد که پیشرفت است و ممکن است ادعاها به واقعیت تبدلی نشود که هدررفت هزینه هاست. بنابراین این تفاهم نامه را امضا کردیم تا درگاه واحدی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایجاد شود و پیشنهادهایی که امکان عملیاتی شدن دارند، از طریق این معاونت به شرکت فرودگاه ها برای حمایت معرفی شوند.


«سراسر شب» به بازار نرسید/ تمام نشدن مراحل فنی فیلم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • «سراسر شب» به بازار نرسید/ تمام نشدن مراحل فنی فیلم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  فرزاد موتمن کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اکران نشدن فیلم سینمایی «سراسر شب» در بخش بازار سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: متاسفانه این فیلم سینمایی امروز جمعه ۳۱ فروردین ماه به دلیل مسایل فنی برای نمایش به بازار فیلم نرسید.

  وی تاکید کرد: «سراسر شب» همچنان در لابراتوار قرار دارد و آخرین مراحل فنی را پشت سر می گذارد البته امیدوارم این فیلم برای حضور در بازار تا قبل از تمام شدن جشنواره آماده شود.

  «سراسر شب» به نویسندگی مشترک زامیاد سعدوندیان و فرزاد موتمن یک درام معاصر و در خلاصه داستانش آمده است: مهتا برای یافتن ردی از داود مرادی که آخرین فرد مرتبط با خواهرش مریم، پیش از خواب طولانی مدتش بوده به محله زندگی داود می رود تا پاسخی برای سوالاتش پیدا کند...

  الناز شاکردوست، امیر جعفری، افسانه چهره آزاد، سینا حجازی، آزاده صمدی، مهدی سلطانی، حسام شجاعی، سحر نظام دوست، محمدرضا هاشمی، ایلناز آذری، دیانا روهنده، آفرین رهنما، داراب داداش زاده بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic